Ovenálie Východná- v roku 2016 sa uskutočnia 12.6.2016.

 1. Dr. Hana Nováková povedal:

  teším sa tam aj tento na syry, brydzu, žinčicu od viacerých predajcov a med a medovinu a sviečky od pána z ORKO Želovce . Chceme nakúpiť a zabaviť sa ideme veľká partia. Nepáči sa mi ak sú na takýchto podujatiach predajcovia a nie remeselníci

 2. Martina povedal:

  Boli sme aj s manželom tento rok a dúfam,že budu Ovenálie aj buduci rok. Veľmi krasne bolo aj počasie bolo super a odporučam každemu. Super a neľutujem že som bola. Určite prideme aj na budúce :)

 3. Marek povedal:

  Ovenálie som sa zúčastnil už viac krát,veľmi pekná akcia….odporúčam každému zúčastniť sa tejto akcie.

 4. helena povedal:

  Bola som aj s priateľmi už 3 x je to úžasná akcia, stále super, aj hostia, program odporúčam každému, už teraz sa teším aj na tento rok, verím že aj počasie bude OK.
  ODPORÚČAM KAŽDÉMU, určite budete mať pekne prežitý deň.

 5. selia povedal:

  boli sme minulý rok a bolo užasne odporúčam ísť

 6. Miroslav povedal:

  Je to užasne že sa nájdu ludia ktorý maju zaujem zachovávat zaujímavé tradýcie našich dedov a posuvat ich dalej .Aj my sa snazime udržiavat a zachovat výrobov pastierskych riadov a fujar, pištal,trombity,pastierskych byčov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>